اپل آیدی چیست؟

اگر از دارندگان یک آی دیوایس مانند آیفون، آی پد و آی پاد باشید می دانید که برای دانلود اپلیکیشن از اپ استور نیاز به یک اپل آیدی دارید. بسیاری از کاربران آیفون در ایران در همان ابتدای خرید گوشی یا تبلت از فروشنده می خواهند که اپلیکیشن های لازم را بر روی دستگاه آن ها نصب کند. این عمل علاوه بر داشتن هزینه ای بالا باعث می شود شما هیچ گاه نتوانید اپلیکیشن های خود را آپدیت کنید زیرا نیاز به یوزرنیم و پسورد فرد فروشنده دارید.

ضمنا شما بدون داشتن اپل آیدی نمی توانید از امکاناتی نظیر آی مسیج، فیس تایم، گیم سنتر، آی کلاد بکاپ و … در آیفون و آی پد خود استفاده کنید و عملا بخش اعظمی از امکانات دستگاه شما بلا استفاده باقی می ماند. تنها راه حل این مشکل خرید اپل ایدی شخصی برای شماست. پیش از این در این وبلاگ به صورت جامع آموزش ساخت اپل آی دی ( اکانت آیتونز ) را برای شما شرح داده بودیم. اما ممکن است شما علاقه ای به طی مراحل ساخت اپل آی دی و ارورهای احتمالی آن نداشته و ترجیح می دهید شخص دیگری اپل آی دی را با ایمیل شما برایتان بسازد. سایت www.getappleid.com سایتی است که با ایمیل شما اپل آی دی را ساخته و شما می توانید از اپل آیدی خود به صورت اختصاصی استفاده کنید. مزیت این سایت نسبت به سایت های مشابه ساخت اپل آی دی با ایمیل شما و نداشتن دردسر ساخت اپل آی دی و امنیت بالاتر آن است. زیرا شما بعد از دریافت یوزرنیم و پسورد اپل آی دی تمامی تنظیمات آن را می توانید در سایت اپل تغییر یا تایید کنید. بعد از ثبت سفارش در سایت خرید اپل ایدی شما صاحب یک اپل آی دی آمریکا شده و می توانید از اپل آی دی خود برای دریافت اپلیکیشن های موبایل از اپ استور، ارسال پیام از طریق آی مسیج، تماس تصویری با فیس تایم و … استفاده نمایید.

قطعا داشتن اپل آی دی باعث می شود شما دیگر خودتان بتوانید به راحتی اپلیکیشن های دلخواه را بر روی آیفون و آی پد خود نصب کرده و برای هر بار ریختن اپلیکیشن دیگر هزینه ای پرداخت نکنید. پس اگر یک آی دیوایس داشته و اپل آی دی ندارید از طریق همین سایت می توانید اقدام به خرید اپل ایدی کنید.

فیل ها چگونه جانورانی هستند؟

دو نوع اصلي فيل وجود دارد. فيل آفريقايي (دو گونه) و فيل آسيايي (يك گونه). فيل هاي آفريقايي بزرگ ترين جانوران روي خشکی هستند. فيل هاي آسيايي اندكي كوچك ترند.

فیل آفریقایی

فیل آسیایی

فيل ها پستاندارند. آنها استخوان هاي خيلي محکمی دارند و در گروه هاي فاميلي زندگي مي كنند كه رييس آن يك فيل ماده است. نرها هم بعضي اوقات به گروه مي پيوندند. فيل ها شناگران عالي اي هستند. فیل ها (اگرانسان را به حساب نياوريم) دشمنان طبيعي اندكي دارند. ولی به خاطر از بين رفتن محيط زندگي و و کشتارشان در حال انقراضند (آنها به خاطر عاج هایشان كه دو دندان بالايي بلند است كشته مي شوند).

ساختمان بدن: فيل ها تا ناحيه شانه از هشت تا 10 پا (3-2.5 متر) قد دارند و وزنشان تقريباً شش تن يا 5400 كيلوگرم است. نرها بزرگ تر از ماده ها هستند. فیل ها پوست قهوه ای-خاکستری بسیار پر چین و چروکی دارند که تقریباً بی مو است. طول مدت بارداري آنها 22 ماه است (طولاني ترين دوره بارداري در ميان همه جانوران است). بچه فيل ها با وزن 200 پوند يا 90 كيلوگرم متولد مي شوند- بيشتر از وزن اكثر افراد بالغ انساني. گوش هايشان نه تنها خيلي خوب مي شنود،‌ بلكه به فيل كمك مي كند تا گرماي اضافي را دفع كند (چراکه خون گرم نزديك سطح بدن جريان مي يابد).

خرطوم: فيل ها از ميان دو سوراخ که در انتهاي خرطومشان است نفس مي كشند. خرطوم يك بيني گسترش يافته است. خرطوم همچنين براي گرفتن آب و غذا مورد استفاده قرار مي گيرد. ‌فيل براي به دست آوردن آب، آن را به داخل خرطوم مي مكد، سپس خرطوم را به داخل دهان فرو می برد و آب را به داخل آن فواره مي زند.

تغذيه: فيل ها ريشه ها،‌ علف ها،‌ برگ ها،‌ ميوه ها و پوست درخت را مي خورند. آنها از عاج و خرطومشان استفاده مي كنند تا غذا به دست آورند. اين گياهخواران بيشتر وقتشان را صرف خوردن مي كنند. نرها مي توانند هر روز 300 تا 600 پوند يا 130 تا 260 كيلوگرم غذا بخورند.

منبع: http://www.enchantedlearning.com/subjects/mammals/elephant/Elephantcoloring.shtml

تبلیغات در صفر بیست

   

 

پرسش


پروانه ها چگونه طعم چیزها را حس می کنند؟

این صفحه را در گوگل محبوب کنید